powrót

O nas

Symbole 2013 wręczone

Zakończyła się trzecia edycja programu Symbol prowadzonego przez naszą redakcję. W tym roku wyróżnienia otrzymało 48 laureatów w 24  kategoriach.

Uroczystość wręczenia Symboli i EuroSymboli 2013 odbyła się 25 listopada 2013 r. w Teatrze Śląskim w Katowicach. Nagrody wręczał redaktor naczelny "Monitora Rynkowego" Jakub Lisiecki. W gronie gości poza laureatami znaleźli się m.in. członkowie Kapituły: Henryk Warkocz, prezes TÜV Nord Polska, Tadeusz Biedzki, przedsiębiorca, medioznawca ,literat i podróżnik oraz Joanna Drzazga-Lisiecka, wydawca "Monitora Rynkowego". Obecni byli także przedstawiciele władz samorządowych. Uroczystość uświetnił koncert Zbigniewa Wodeckiego.

Symbol to prowadzony przez redakcję "Monitora Rynkowego" ogólnopolski program promocyjny. Jego celem jest wyłonienie i uhonorowanie instytucji, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży.

Program służy budowaniu wizerunku takich firm na tle całej polskiej gospodarki w oparciu o najbardziej reprezentatywne aspekty działalności.

W efekcie analizowania rynku i zbierania danych dokonano wstępnej weryfikacji firm, które najbardziej zasługiwały na tytyuł Symbolu. O tym, kto z nominowanych stał się laureatem, decydowała w końcowej fazie programu specjalnie powołana Kapituła, w skład której poza ww. przedstawicielami weszli: prof. UE dr hab. Robert Tomanek, prorektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i dr Jan Rzymełka, wieloletni Poseł na Sejm RP, naukowiec i działacz społeczny.

nasze publikacje poznaj nasz zespół zostań symbolem gala 2013