powrót

Przyjazne pożyczki Vivusa

Vivus Finance, największy pożyczkodawca internetowy w Polsce, szybko zdobywa zaufanie klientów transparentnością, przejrzystością, przyjaznością, a przede wszystkim uczciwością.

 

Korzystanie z usług firm pożyczkowych zaczyna być dla Polaków coraz bardziej powszechne przy uzupełnianiu domowego budżetu. Według danych Związku Firm Pożyczkowych średnio pożyczamy 860 zł na 30 dni, płacąc za to około 150 zł. Usługi firm pożyczkowych są powszechnie dostępne i obejmują produkty finansowe dużych, rozpoznawalnych na świecie podmiotów (np. Vivus Finance, działający już w 12 krajach), jak również mniejszych lokalnych firm. Dane ZFP jasno pokazują, że nietransparentne firmy pożyczkowe bardzo często działają na niekorzyść klientów. Kiedy szybka pożyczka staje się koniecznością, najważniejszy jest wybór firmy zaufanej. Vivus Finance bez wątpienia do takich należy sam zachęca do dokładnego sprawdzenia własnej wiarygodności w Rejestrze Firm Pożyczkowych i radzi, jak uniknąć kłopotów oraz nadmiernych, nieuzasadnionych opłat za usługi.

Polacy cenią nowoczesne, wygodne usługi finansowe, dlatego już w pierwszym roku zaufało nam ponad 330 tys. osób – mówi Ewa Wernerowicz, dyrektor ds. operacyjnych Vivus Finance. – Obecnie, po niecałych trzech latach działania, mamy prawie milion klientów. Cały czas rozwijamy gamę produktów, dzięki czemu utrzymujemy pozycję lidera. Chcemy przełamywać dotychczasowe stereotypy i udowadniać, że nowe technologie świetnie współpracują z operacjami finansowymi.

Jest kilka powodów, dla których klienci wybierają pożyczkę Vivusa. Jeden z najważniejszych to czas: dysponując aplikacjami mobilnymi można uzyskać pożyczkę nawet w kwadrans. Umowa jest jasna i przejrzysta tylko prowizja, bez gwiazdek, drobnego druczku i ukrytych kosztów. Umowy zawsze można sprawdzić przeanalizować, gdyż są dostępne na stronie internetowej. Tysiące klientów przekonało się, że pierwsza pożyczka (do 1600 zł) jest naprawdę za darmo – bez prowizji. Obowiązuje przy tym minimum formalności: potrzebne są tylko dane z dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego i konto osobiste w jednym z banków w Polsce (nie są potrzebne zaświadczenia o zarobkach). Zwraca również uwagę komfort obsługi: telefon, e-mail oraz czat czynne są przez 7 dni w tygodniu w godzinach 6.00 – 23.00.

Vivus Finance oferuje pożyczki na okres do 30 dni do kwoty 4 tys. zł, które są spłacane jednorazowo. Spłatę pożyczki można przedłużyć o 7, 14 lub 30 dni. Pożyczkę w Vivus Finance można wziąć na dwa wygodne sposoby: przez internet, logując się się na swoim profilu na stronie vivus.pl, wybierając kwotę oraz okres podjęcia pożyczki, albo telefonicznie, dzwoniąc na numer 221 227, podając te same informacje (aby skorzystać z tej opcji trzeba być zarejestrowanym na vivus.pl). Niezależnie od sposobu komunikacji pieniądze trafiają na konto nawet w ciągu 15 minut. Vivus Finance może pochwalić się wieloma wyróżnieniami i nagrodami za wysoką jakość usług oraz innowacyjność. Są to: Laur Klienta, Gwiazda Jakości Obsługi, Godło „Odkrycie Roku” (kategoria pożyczki internetowe), „Skrzydła KRD” (nagroda przyznawana przez Krajowy Rejestr Długów dla firm i organizacji, które w szczególny sposób przyczyniły się do propagowania etyki i bezpieczeństwa w obrocie gospodarczym). – Stawiamy na bezpieczeństwo, przejrzystość formalności i prostotę obsługi – podkreśla E. Wernerowicz. – Pożyczki Vivus Finance już trzeci rok z rzędu zostały wskazane przez konsumentów jako najlepsze na rynku internetowych usług pożyczkowych. Świadczy o tym aż 91% zadowolonych klientów oraz 77% tych, którzy poleciliby usługi Vivusa znajomym. Nominacja do tytułu Symbol Przyjaznej Pożyczki jest kolejnym potwierdzeniem zaufania, którym jesteśmy obdarzani.

 

Piotr Kamiński

nasze publikacje poznaj nasz zespół zostań symbolem gala 2013