powrót

Menu

Praca

Mająca siedzibę w Katowicach redakcja "Monitora Biznesu" stwarza szansę zaistnienia w ogólnopolskich mediach ludziom utalentowanym, chcącym zrobić karierę zawodową w PR, reklamie i promocji prasowej oraz otrzymywać ponadprzeciętne wynagrodzenie za dobre wyniki w pracy.

Mile widziane są osoby, które interesują się zagadnieniami ekonomiczno-gospodarczymi i wyrażają otwartość na szeroko pojęty kontakt z ciekawymi ludźmi (prezesami, politykami, dyrektorami, naukowcami, właścicielami wielu innowacyjnych przedsiębiorstw w całej Polsce).

Stawiamy wysokie wymagania, ale oferujemy wiele w zamian. W pracy tworzymy zgrany zespół i jesteśmy dumni z faktu, że możemy świadczyć naszym klientom usługi charakteryzujące się najwyższą jakością. Praca w PubliCity to mnóstwo ciekawych i zróżnicowanych zadań, które pozwalają rozwijać potencjał i realizować pasje.

Nowoprzyjętym osobom pomagamy uzyskać niezbędną wiedzę i narzędzia, a cały zespół pracowników dzieli się swoim doświadczeniem i zapewnia pełne wsparcie w rozwoju zawodowym.

Kandydaci do pracy proszeni są o przesyłanie swojego CV* (koniecznie z listem motywacyjnym) na adres: rekrutacja@monitorrynkowy.pl

 

Zapraszamy!

 

*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

nasze publikacje poznaj nasz zespół zostań symbolem gala 2013