powrót

Dla dobra klienta

Spółka Welcomefinance.pl została doceniona i uhonorowana tytułem Symbol Przyjaznych Usług Finansowych 2016. Rozmawiamy z autorką tego sukcesu, założycielką firmy Moniką Chajęcką

 

Dobro klienta to dla pani firmy drogowskaz w konstruowaniu oferty. Co nowego pani w niej przygotowuje?

Welcomefinance.pl oferuje klientom możliwość pomnażania swoich oszczędności przez dołączenie do pierwszej w Polsce spółdzielni właścicieli majątku – prevalue cooperative owners club. Jest to wyjątkowa przestrzeń właścicielsko-dystrybucyjna, jaką stanowi klub diamentowy. Będąc jego członkiem można kupić diamenty, diamentowe prezenty i wiele innych ciekawych atrakcji. Inicjatywa ta jest odpowiedzią na oczekiwania polskich i europejskich inwestorów związane z zawiłą sytuacją na rynkach finansowych i nikłymi szansami na zbudowanie prywatnej niezależności finansowej w oparciu o fundusze inwestycyjne i inne produkty finansowe. Naszą misją jest pomoc w budowaniu, pomnażaniu i zarządzaniu prywatną zamożnością. Inicjatywa ta jest realizowana pod patronatem Mart Diamonds, największego w Europie Środkowo-Wschodniej hurtowego dostawcy diamentów.

 

Efektem dynamicznego rozwoju jest rozdzielenie usług na finanse i zakup nieruchomości. Czym będzie się zajmować Welcomenieruchomości.pl?

Celem spółki jest kompleksowa obsługa klientów z zakresie zakupu, najmu nieruchomości, a także inwestowania w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w Polsce. Służyć temu ma zaawansowany technologicznie portal internetowy. Dlatego złożyliśmy wniosek o dotację unijną na projekt: „E-portal kluczem rozwoju firmy na rynku nieruchomości.” Naszą ofertę rozszerzyliśmy o sprzedaż nieruchomości dla dużych zorganizowanych sieci, np. lodziarni. Mamy kamienice, biurowce i apartamenty w topowych miejscach miast polskich.

 

Dlaczego zatem współpraca z państwem to najlepszy wybór z możliwych w tej branży?

Ponieważ każdy temat jest indywidualnie analizowany, traktowany i dopasowywany do potrzeb klientów. Ponadto posiadamy profesjonalnych, cennych współpracowników, m.in. analityków, architektów czy rzeczoznawców, którzy wspólnie pracują nad stworzeniem najlepszej opcji inwestycji dla klienta. Zapraszamy zainteresowanych inwestorów z Polski i Europy do współpracy.

 

Rozmawiał: Piotr Kamiński

 

nasze publikacje poznaj nasz zespół zostań symbolem gala 2013