powrót

Być PALEO - styl zdrowego życia

W Warszawie od połowy 2015 roku można powrócić do nawyków żywieniowych człowieka pierwotnego. Wystarczy odwiedzić stronę Paleocatering24.pl i zamówić jeden z zestawów (4 posiłki dziennie) diety PALEO.

Na całym świecie rośnie liczba osób skłonnych zainwestować w zdrowie na talerzu. Stres, szybkie tempo życia, złe nawyki żywieniowe i stosunkowo tania, lecz wysokoprzetworzona żywność powodują w naszych czasach choroby cywilizacyjne, będące coraz częściej przyczyną wielu przedwczesnych zgonów.
Możemy w szybki i stosunkowo tani sposób zadbać o nasze zdrowie fizyczne
i psychiczne
– podkreśla Marek Nowiński, Kanclerz Wyższej Szkoły Rehabilitacji
w Warszawie - pomysłodawca i twórca Paleocatering24.pl.

Wystarczy, że zmienimy nasze nawyki żywieniowe: zrezygnujemy lub znacząco ograniczymy spożycie dań gotowych, fabrycznie wyprodukowanych, bogatych
w słodziki, konserwanty i inne ulepszacze smakowe - na rzecz diety PALEO. Mówimy
o stylu życia, który zapewnia naszemu organizmowi 100% naturalnych, nieprzetworzonych produktów.

Jak dodaje M. Nowiński - spożywanie dużej ilości warzyw w połączeniu z owocami
i mięsem pochodzącym z hodowli zagrodowych, orzechów, nasion oraz tłuszczów zwierzęcych, potrafi znacząco poprawić stan naszego zdrowia. Korzystne zmiany widać gołym okiem po 6 tygodniach stosowania diety PALEO, która z zasady nie limituje pokarmów ilościowo (kalorie), a jedynie jakościowo.

Na początek mogą się o tym przekonać mieszkańcy Warszawy. Z myślą o nich powstał pierwszy w Polsce catering oferujący dania PALEO. Wystarczy wstukać na komputerze adres Paleocatering24.pl, a zdrowe zestawy posiłków zostaną dostarczone do miejsca pracy lub domu.

Zapraszamy do przetestowania naszej oferty. Wystarczy do nas zadzwonić pod
nr 668 699 920 lub wypełnić znajdujący się na stronie Paleocatering24.pl formularz
i w zakładce PALEO NA START wybrać zestaw testowy w promocyjnej cenie 40 zł. Składa się on z 4 posiłków przygotowanych przez dietetyków wykładających w Wyższej Szkole Rehabilitacji. Można również skontaktować się z nami by porozmawiać z ekspertami
o zdrowym odżywianiu
– wyjaśnia M. Nowiński.

Jak zapewniają eksperci, wszystko to z myślą o propagowaniu zdrowego stylu życia
i w walce przeciwko chorobom cywilizacyjnym, z którymi coraz częściej nie radzi sobie współczesna medycyna. Wybierając 4 pełnowartościowe, zdrowe posiłki na okres 1/5/7/10/21/30 dni można znacząco poprawić stan zdrowia, a także pozbyć się zbędnych kilogramów bez obciążania nerek i bez liczenia kalorii. Dieta PALEO zakłada wykluczenie alergenów pokarmowych, takich jak gluten oraz coraz częściej uczulające nas produkty mleczne. Niski poziom węglowodanów prostych i duża ilość tzw. tłuszczów zwierzęcych zapobiegają skokom poziomu cukru we krwi, gwarantując jego stabilizację.
Proszę pamiętać, że Palecatering24.pl dostarcza posiłki wysokoenergetyczne, które obfitują w składniki odżywcze zapewniające wigor, energię i dające chęć do życia i pracy. Wydolność naszego organizmu wzrasta, czujemy się zdrowsi, jesteśmy bardziej efektywni, skoncentrowani na zadaniach, znika uczucie ciągłego zmęczenia i wypalenia umysłowego – zaznacza M. Nowiński.

Dieta PALEO zdobywa rzesze zwolenników na całym świecie. Nie jest tajemnicą, że wśród znanych twarzy korzystających z jej benefitów są takie gwiazdy, jak: Scarlett Johansson, Megan Fox, Uma Thurman, Miley Cyrus, Anne Hathaway, Mel Gibson, Matthew McConaughey, Bill Clinton, Jebb Bush, Kobe Bryant, Novak Djokovic, … i wielu innych.
W Polsce dieta PALEO staje się również bardzo popularna – stosuje ją m. in. Maryla Rodowicz czy Dominika Ostałowska. Wielu zdaje sobie sprawę, że właściwe odżywianie
to inwestycja w zdrowie, a nawet przedłużenie życia.

Paleocatering24.pl wystartował w połowie 2015 roku i już zdobył serca Warszawiaków.
W przyszłym roku istnieje szansa, że podbije podniebienia mieszkańców innych miast.

Dariusz Brombosz